KOMUNIKAT

Szanowni Państwo. Zapisy na wizyty w gabienecie zostały wnowione.

W trosce o bezpieczeństwo naszych Pacjentów zmieniony został sposób zapisów na wizyty oraz grafik wizyt.

1. Podczas rozmowy z rejestracją przeprowadzany zostaje screening epidemiologiczny polegający na odpowiedzi na pytania dotyczące zagrożeń epidemiologicznych, a przed wizytą wprowadziliśmy krótką rozmowę z lekarzem, pomiar temperatury i dezynfekcję rąk.

2. Czas wizyty został wydłużony oraz dodano przerwy pomiędzy kolejnymi wizytami tak by kolejni pacjenci oczekujący na wizytę nie spotykali się. 

3. Dodatkowa przerwa umożliwia dezynfekcję gabinetu pomiędzy wizytami. 

  • Pacjenci o zwiększonym ryzyku epidemiologicznym mogą zostać poproszeni o wyznaczenie kolejnego terminu wizyty. 
  • Osoby z gorączką, czynną infekcją lub powracające lub przyjeżdżające z zagranicy lub po kontakcie z osobą zagrożoną infekcją proszeni są o zapisy dopiero po kontakcie ze stacją Sanitarno Epidemiologiczną i po ustaleniu odpowiedniego postępowania. 

Prosimy pacjentów o przychodzenie do gabinetu o wyznaczonej godzinie bez wyprzedzenia. Za utrudnienia przepraszamy. Wprowadzone zmiany mają za zadanie maksymalne zwiększenie bezpieczeństwa naszych Pacjentów. 

Z Poważaniem 

Zespół UROMEDU GÓRCE

O Nas

Uromed Górce to poradnia zajmująca się kompleksową diagnostyką i leczeniem schorzeń urologicznych.

Doświadczony zespół lekarski, nowoczesna aparatura w tym USG, uroflometr czy cystoskop giętki i miła obsługa to nasze główne atuty.

Zapraszamy na konsultacje i zabiegi. Zapisy możliwe są zarówno poprzez rejestrację telefoniczną jak i internetową.

Wykonujemy zabiegi stulejki z zastosowaniem medycznego staplera-ANASTOMATUcystoskopię bezbolesnym giętkim aparatem z systemem "Endosheath" jednorazowych sterylnych koszul, których zastosowanie zmniejsza ryzyko zakażenia związanego z zabeigiem do minimum oraz BIOPSJE PROSTATY w znieczuleniu pęczków naczynio-nerwowych

Godziny otwarcia:

Kontakt

Mapa dojazdu