Wizyty domowe

Informujemy, że w skład naszych usług wchodzą również wizyty domowe lekarza urologa. Wizyty domowe ich czas i cena ustalane są indywidualnie z lekarzem.

 W zakres lekarskiej wizyty domowej mogą wchodzić:

1. konsultacja urologiczna

2. badanie USG układu moczowego

3. ordynacja leków

4. wymiana cewnika moczowego

5. zmiana opatrunku

            Cena ustalana jest telefonicznie po kontakcie z lekarzem może różnić się w zależności od lokalizacji, zakresu usług i godziny konsultacji. 

Podczas wizyty domowej możliwa jest płatność kartą.

Z uwagi na brak ciągłych dyżurów telefonicznych lekarzy zastrzegamy również brak możliwości realizacji wizyty w określonych termnach. 

Zamówienie wizyty telefonicznej zgłaszane jest do rejestracji telefonicznej pod nr 733 881 634, a rejestracja kontaktuje się z lekarzem, który podejmuje kontakt z pacjentem.

O Nas

Uromed Górce to poradnia zajmująca się kompleksową diagnostyką i leczeniem schorzeń urologicznych.

Doświadczony zespół lekarski, nowoczesna aparatura w tym USG, uroflometr czy cystoskop giętki i miła obsługa to nasze główne atuty.

Zapraszamy na konsultacje i zabiegi. Zapisy możliwe są zarówno poprzez rejestrację telefoniczną jak i internetową.

Wykonujemy zabiegi stulejki z zastosowaniem medycznego staplera-ANASTOMATUcystoskopię bezbolesnym giętkim aparatem z systemem "Endosheath" jednorazowych sterylnych koszul, których zastosowanie zmniejsza ryzyko zakażenia związanego z zabeigiem do minimum oraz BIOPSJE PROSTATY w znieczuleniu pęczków naczynio-nerwowych

Godziny otwarcia:

Kontakt

Mapa dojazdu