Szanowni Państwo. Już od lipca 2021 roku uzupełniamy naszą ofertę o zabiegi laserem CO2. Wykonujemy obrzezanie całkowite, częściowe, leczenie stulejki nawrotowej, plastykę wędzidełka, usuwanie brodawek płciowych (kłykcin kończystych) i kurzajek. Zabiegi laserowej korekcji napletka dają możliwość pełnej kontroli nad ilością usuwanej skóry, charakteryzują się bardzo dobrym gojeniem z minimalnym obrzękiem tkanek. Technika laserowa obrzezania może być stosowana samodzielnie lub w połączeniu z anastomatem (staplerem medycznym) - jednoczasowa laserowa plastyka wędzidełka z obrzezaniem anastomatem. Obie metody stanowią pełną i nowoczesną ofertę leczenia chirurgicznego schorzeń napletka dającą doskonałe efekty kosmetyczne. Zapraszamy na konsultacje i kwalifikacje do zabiegów na których wspólnie z lekarzem dobrana zostanie optymalna metoda leczenia i zakres zabiegu. 

Szanowni Państwo. Zapisy na wizyty w gabienecie zostały wnowione.

W trosce o bezpieczeństwo naszych Pacjentów zmieniony został sposób zapisów na wizyty oraz grafik wizyt.

1. Podczas rozmowy z rejestracją przeprowadzany zostaje screening epidemiologiczny polegający na odpowiedzi na pytania dotyczące zagrożeń epidemiologicznych, a przed wizytą wprowadziliśmy krótką rozmowę z lekarzem, pomiar temperatury i dezynfekcję rąk.

2. Czas wizyty został wydłużony oraz dodano przerwy pomiędzy kolejnymi wizytami tak by kolejni pacjenci oczekujący na wizytę nie spotykali się. 

3. Dodatkowa przerwa umożliwia dezynfekcję gabinetu pomiędzy wizytami. 

  • Pacjenci o zwiększonym ryzyku epidemiologicznym mogą zostać poproszeni o wyznaczenie kolejnego terminu wizyty. 
  • Osoby z gorączką, czynną infekcją lub powracające lub przyjeżdżające z zagranicy lub po kontakcie z osobą zagrożoną infekcją proszeni są o zapisy dopiero po kontakcie ze stacją Sanitarno Epidemiologiczną i po ustaleniu odpowiedniego postępowania. 

Prosimy pacjentów o przychodzenie do gabinetu o wyznaczonej godzinie bez wyprzedzenia. Za utrudnienia przepraszamy. Wprowadzone zmiany mają za zadanie maksymalne zwiększenie bezpieczeństwa naszych Pacjentów. 

Z Poważaniem 

Zespół UROMEDU GÓRCE

Informujemy, że w skład naszych usług wchodzą również wizyty domowe lekarza urologa. Wizyty domowe ich czas i cena ustalane są indywidualnie z lekarzem.

Zapraszamy na cystoskopowe zabiegi diagnostyczne z pobraniem wycinków do badania histo-patologicznego oraz możliwością usunięcia drobnych zmian ściany pęcherza. Diagnostyka histo-patologiczna bywa niezbędna w przypadkach różnicowania między stanami zapalnymi a zmianami o podłożu nowotworowym.

W naszej placówce istnieje możliwość wykonania testu PCA-3 z moczu pacjenta, którego wyniki mogą ułatwić decyzje o dalszej diagnostyce i leczeniu pacjentów z podwyższonym ryzykiem wystąpienia raka gruczołu krokowego. Wykonujemy również kwalifikacje do badania Rezonansu Multiparametrycznego Gruczołu Krokowego i Fuzyjnej Biopsji Stercza.

O Nas

Uromed Górce to poradnia zajmująca się kompleksową diagnostyką i leczeniem schorzeń urologicznych.

Doświadczony zespół lekarski, nowoczesna aparatura w tym USG, uroflometr czy cystoskop giętki i miła obsługa to nasze główne atuty.

Zapraszamy na konsultacje i zabiegi. Zapisy możliwe są zarówno poprzez rejestrację telefoniczną jak i internetową.

Wykonujemy zabiegi stulejki z zastosowaniem medycznego staplera-ANASTOMATUcystoskopię bezbolesnym giętkim aparatem z systemem "Endosheath" jednorazowych sterylnych koszul, których zastosowanie zmniejsza ryzyko zakażenia związanego z zabeigiem do minimum oraz BIOPSJE PROSTATY w znieczuleniu pęczków naczynio-nerwowych

Godziny otwarcia:

Kontakt

Mapa dojazdu