Zabiegi laserem CO2

Szanowni Państwo. Już od lipca 2021 roku uzupełniamy naszą ofertę o zabiegi laserem CO2. Wykonujemy obrzezanie całkowite, częściowe, leczenie stulejki nawrotowej, plastykę wędzidełka, usuwanie brodawek płciowych (kłykcin kończystych) i kurzajek. Zabiegi laserowej korekcji napletka dają możliwość pełnej kontroli nad ilością usuwanej skóry, charakteryzują się bardzo dobrym gojeniem z minimalnym obrzękiem tkanek. Technika laserowa obrzezania może być stosowana samodzielnie lub w połączeniu z anastomatem (staplerem medycznym) - jednoczasowa laserowa plastyka wędzidełka z obrzezaniem anastomatem. Obie metody stanowią pełną i nowoczesną ofertę leczenia chirurgicznego schorzeń napletka dającą doskonałe efekty kosmetyczne. Zapraszamy na konsultacje i kwalifikacje do zabiegów na których wspólnie z lekarzem dobrana zostanie optymalna metoda leczenia i zakres zabiegu. 

zabiegi cystoskopowe systemem cystoskopii giętkiej "EndoSheath"

Zapraszamy na zabiegi cystoskopowe nowym bezpiecznym systemem cystoskopii giętkiej "EndoSheath".

ANASTOMAT

To innowacyjna metoda leczenia stulejki z użyciem automatycznego szwu mechanicznego- tzw. staplera. Anastomat może być używany zarówno do obrzezania całkowitego jak i oszczędzającego część napletaka. 

BIOPSJA GRUCZOŁU KROKOWEGO

Zapraszamy na konsultacje i biopsje prostaty (gruczołu krokowego, stercza). Zabiegi wykonywane są pod kontrolą badania TRUS tzn. ultrasonografii przezodbytniczej gruczołu krokowego, po znieczuleniu pęczków naczynio-nerwowych. Wykonane znieczulenie sprawia że zabieg jest praktycznie bezbolesny.

O Nas

Uromed Górce to poradnia zajmująca się kompleksową diagnostyką i leczeniem schorzeń urologicznych.

Doświadczony zespół lekarski, nowoczesna aparatura w tym USG, uroflometr czy cystoskop giętki i miła obsługa to nasze główne atuty.

Zapraszamy na konsultacje i zabiegi. Zapisy możliwe są zarówno poprzez rejestrację telefoniczną jak i internetową.

Wykonujemy zabiegi stulejki z zastosowaniem medycznego staplera-ANASTOMATUcystoskopię bezbolesnym giętkim aparatem z systemem "Endosheath" jednorazowych sterylnych koszul, których zastosowanie zmniejsza ryzyko zakażenia związanego z zabeigiem do minimum oraz BIOPSJE PROSTATY w znieczuleniu pęczków naczynio-nerwowych

Godziny otwarcia:

Kontakt

Mapa dojazdu