Leczenia zakażeń układu moczowego

Zakażenia układu moczowego to jeden z najczęstszych problemów związanych z układem moczowych. W znamienitej większości przypadków z powodzeniem leczony przez lekarzy chorób wewnętrznych i lekarzy POZ. Jednak w przypadkach zakażeń nawracających, uporczywych lub związanych z wystepowaniem krwio lub krwinkomoczu konieczna okazać się może konsultacja specjalistyczna.

Objawy zakażenia mogą bowiem towarzyszyć również innym schorzeniom układu moczowego w tym chorobom nowotworowym pęcherza moczowego, przerostowi gruczołu krokowego (prostaty) czy wadom układu moczowego. Ciężkim w leczeniu są również zespoły bólowe miednicy małej, których podłoże może być różnorakie, a leczenie i diagnostyka wymagają podejścia wielospecjalistycznego. Kolejnym problemem jest tzw śródmiąższowe zapalenie pęcherza moczowego- stanowi ono trudną w diagnostyce i leczeniu jednostkę chorobową wymagającą specjalistycznych zabiegów z pobraniem wycinków z pęcherza moczowego, a leczenie prowadzone pod kontrolą urologa może być rozszerzone o specjalistyczne wlewki dopęcherzowe.

O Nas

Uromed Górce to poradnia zajmująca się kompleksową diagnostyką i leczeniem schorzeń urologicznych.

Doświadczony zespół lekarski, nowoczesna aparatura w tym USG, uroflometr czy cystoskop giętki i miła obsługa to nasze główne atuty.

Zapraszamy na konsultacje i zabiegi. Zapisy możliwe są zarówno poprzez rejestrację telefoniczną jak i internetową.

Wykonujemy zabiegi stulejki z zastosowaniem medycznego staplera-ANASTOMATUcystoskopię bezbolesnym giętkim aparatem z systemem "Endosheath" jednorazowych sterylnych koszul, których zastosowanie zmniejsza ryzyko zakażenia związanego z zabeigiem do minimum oraz BIOPSJE PROSTATY w znieczuleniu pęczków naczynio-nerwowych

Godziny otwarcia:

Kontakt

Mapa dojazdu