dr Beata Banaczyk

dr Beata Banaczyk

specjalistka urologii F.E.B.U.

Członek Polskiego Towarzystwa Urologicznego i European Association of Urology. Uczestniczka polskich i międzynarodowych kongresów urologicznych.

Specjalistka urologii F.E.B.U., pracuje w Oddziale Urologii i Urologii Onkologicznej Szpitala Praskiego w Warszawie gdzie pełni obowiązki zastępcy ordynatora. Autorka atykułów w prasie specjalistycznej. 
Posiada duże doświadczenie kliniczne w leczeniu pacjentów z nagle występującymi oraz przewlekłymi schorzeniami urologicznymi w tym nowotworów układu moczowego. Autorka publikacji i artykułów naukowych. Interesuje się szczególnie małoinwazyjnymi technikami endourologicznymi leczenia schorzeń dolnych i górnych dróg moczowych. Posiada bogatą wiedzę dotyczącą najnowszych metod leczenia i wytycznych zgodnych z Evidence Base Medicine. Rzetelna, systematyczna i empatyczna. Wspaniały lekarz. 


O Nas

Uromed Górce to poradnia zajmująca się kompleksową diagnostyką i leczeniem schorzeń urologicznych.

Doświadczony zespół lekarski, nowoczesna aparatura w tym USG, uroflometr czy cystoskop giętki i miła obsługa to nasze główne atuty.

Zapraszamy na konsultacje i zabiegi. Zapisy możliwe są zarówno poprzez rejestrację telefoniczną jak i internetową.

Wykonujemy zabiegi stulejki z zastosowaniem medycznego staplera-ANASTOMATUcystoskopię bezbolesnym giętkim aparatem z systemem "Endosheath" jednorazowych sterylnych koszul, których zastosowanie zmniejsza ryzyko zakażenia związanego z zabeigiem do minimum oraz BIOPSJE PROSTATY w znieczuleniu pęczków naczynio-nerwowych

Godziny otwarcia:

Kontakt

Mapa dojazdu