dr Łukasz Michalczyk

dr Łukasz Michalczyk

specjalista urologii F.E.B.U urolog

Łukasz Michalczyk – Specjalista Urologii F.E.B.U. Szczególne zainteresowania to diagnostyka i leczenie kamicy układu moczowego oraz diagnostyka i leczenie nowotworów układu moczowego.

Absolwent I Wydziału Lekarskiego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Wiedzę z zakresu procedur małoinwazyjnych w urologii zdobywał podczas pobytu na wielu stażach oraz szkoleniach krajowych i zagranicznych. Autor prac i publikacji naukowych. Bardzo dobry operator i diagnosta. Specjalista Urologii F.E.B.U. Komunikatywny, empatyczny, profesjonalny w kontaktach z pacjentami.

Obecnie pracuje w Oddziale Urologii i Urologii Onkologicznej w Szpitalu Praskim p.w. Przemienienia Pańskiego w Warszawie.

O Nas

Uromed Górce to poradnia zajmująca się kompleksową diagnostyką i leczeniem schorzeń urologicznych.

Doświadczony zespół lekarski, nowoczesna aparatura w tym USG, uroflometr czy cystoskop giętki i miła obsługa to nasze główne atuty.

Zapraszamy na konsultacje i zabiegi. Zapisy możliwe są zarówno poprzez rejestrację telefoniczną jak i internetową.

Wykonujemy zabiegi stulejki z zastosowaniem medycznego staplera-ANASTOMATUcystoskopię bezbolesnym giętkim aparatem z systemem "Endosheath" jednorazowych sterylnych koszul, których zastosowanie zmniejsza ryzyko zakażenia związanego z zabeigiem do minimum oraz BIOPSJE PROSTATY w znieczuleniu pęczków naczynio-nerwowych

Godziny otwarcia:

Kontakt

Mapa dojazdu